Svatební korzety

krásně tvarují postavu

Svatební korzety dokážou krásně definovat postavu a zvýraznit přednosti – i proto jsou naší srdcovou záležitostí! Umožňují střídat různorodé sukně a pokaždé vypadat tak trochu jinak. Naše precizně šité korzety dokonale padnou a zalichotí úplně každé postavě.

Svatební korzety jsou naší vášní

Svatební korzety jsou stejně jako svatební šaty naší vášní, do které se pouštíme nejen umem, ale také srdcem. Korzety se těší stále větší oblibě a to hned z několika důvodů:

  • dokonale definují postavu
  • zvýrazní přednosti, zamaskují nedostatky
  • nabízí vícero možností v kombinacích se sukněmi či šaty
  • mohou být různorodě zdobené, snadno se stanou třešničkou na dortu Vaší róby
  • nemusíte se bát deformace postavy, korzety jsou na šněrování, neudělá nic co byste samy nechtěly

Nabízíme svatební korzety nejen na obřad, ale i na focení

U nás máte možnost půjčit si svatební korzet nejen pro obřad, ale také na focení nebo večerní párty. Máme k dispozici vícero krásných modelů, mezi nimiž můžete vybírat – jsme přesvědčeni, že najdete ten svůj.

Volbu korzetu můžeme společně přizpůsobit jeho využití. Rádi Vám poradíme, co se hodí ke konkrétnímu modelu, co je lepší zvolit k obřadu a co naopak na večerní párty, kde se jistě stanete hvězdou večera, ze které nikdo nespustí oči.

Když se nemůžete rozhodnout…

Pokud si nevíte rady, jestli chcete šaty dlouhé, krátké, s vlečkou nebo naopak bez vlečky, pokud váháte, zda se budete cítit lépe v jednoduché sukni, nebo byste raději chtěli sukni bohatě nadýchanou, nebo pokud chcete během jednoho dne vystřídat vícero možností, je svatební korzet tou správnou volbou.

Pokaždé můžete okouzlit v jiné kombinaci a přitom stále vypadat jako nevěsta!

Svatební korzety půjčujeme i šijeme na míru

Korzety jsou pořád v kurzu, a co si budeme namlouvat, někdy je potřeba to stáhnout. Svatební korzety půjčujeme dle požadavků za příznivé ceny! Popřípadě Vám rádi ušijeme korzet přímo na míru přesně podle Vašich představ.

Více korzetových svatebních šatů zde

https://www.angelstyle.cz/portfolio/svatebni-saty/