About Me

Fashion Designer Hana K.

Jsem fashion designer Hana K. a společně s dcerou provozuji menší útulný salon Angel Style. Důležitá je pro mě především kvalita, nikoli kvantita. Každý hotový model je pro mě precizním mistrovským dílem, za kterým si hrdě stojím.

Nešiji svatební šaty jako na běžícím pásu. Dávám si záležet i na těch nejmenších detailech a do každého stehu vkládám lásku a pečlivost, se kterou tohle nádherné řemeslo ověnčené kouzly dělám již několik let.

fashion designer Hana K.

Ušiji Vám takové svatební šaty, jaké jste si vysnili!

Svatební šaty šiji i na míru. Nepřebírám cizí modely, nabízím pouze moje vlastní. S radostí i pečlivostí Vám ušiji takové svatební šaty, které jste si vysnili. Šití na míru mi umožňuje co možná nejvíce se přiblížit potřebám a požadavkům každé nevěsty – ať je malá nebo vysoká, hubená nebo s ženskými tvary.

Ode mě si odnesete takové svatební šaty, které budou jen pro Vás. Nemusíte mít ve svůj výjimečný den šaty, které měly před Vámi jiné nevěsty. Pro mě je důležité, aby z mého salonu každá nevěsta odcházela maximálně spokojená a s úsměvem na tváři. To je ta největší odměna za mou práci fashion designer.

fashion designer, šití na míru

Kvalita je u mne na prvním místě!

Neznám slovo kvantita, držím se kvality. Používám pouze ty nejlepší materiály z Emirátů, díky kterým jsou svatební šaty pocházející z mé dílny krásně pohodlné, lehoučké a vzdušné. Ráda Vám doporučím nejen vhodný materiál, ale i střih šatů, aby byl výsledek co možná nejlepší a Vaše šaty jedním slovem perfektní. Fantazii se v mém salonu meze nekladou.

Ať už máte jakoukoli představu či tajné přání, společně je proměníme v kouzelnou realitu. Ode mě si odnesete svatební šaty, které budou honosné a dech beroucí, zároveň však lehoučké a pohodlné, abyste v nich vydrželi až do rána a na své svatbě protančili střevíčky!

šití svatebních šatů na míru

Každá z Vás je pro nás důležitá!

Ke každé nevěstě přistupuji individuálně a tak, abych mohla vyslyšet všechna její přání. Moc ráda si na Vás udělám tolik času, kolik jen bude potřeba, abychom si společně ujasnili představu a mohli se postarat o to, že dostanete přesně to, pro co jste si ke mně přišli.

Každá nevěsta je pro mě důležitá. Umím se vcítit do Vašeho nadšení, dokážu vyslyšet i nevyřčená slova a vždy se snažím, abyste z mého salonu odcházeli plné nadšení. Šiji pro vás s láskou a doufám, že je to na mých svatebních šatech patřičně vidět!

Svatební salon Angel Style by nebyl tím místem, kde se sny mění v realitu a kde se plní i ta nejtajnější přání, pokud bych po svém boku neměla dceru Hanku. Zatímco já se maximálně soustředím na tvorbu kouzelných svatebních šatů, dcera má na starosti veškerý marketing týkající se salonu – PR, pořádá přehlídky a veletrhy, zajišťuje focení katalogů, editoriálů a je odpovědná za reklamu a propagaci. Obě svou práci děláme rády, žijeme pro ni a pro salon bychom dýchali.