Těhotenské svatební šaty

pohodlí pro vás i vaše miminko

I s bříškem můžete vypadat jako princezna

Hledáte těhotenské svatební šaty, ve kterých se nebudete cítit jako chodící meloun? Toužíte se ve svůj svatební den cítit krásná, přitažlivá a klidně i sexy? Co na tom, že máte (možná už pěkně) viditelné bříško – i s ním totiž můžete vypadat jako princezna!

Ušijeme vám těhotenské svatební šaty na míru

V našem svatebním salonu Angel Style máme k zapůjčení jen pár svatebních šatů pro těhulky. Přijeďte si je za námi vyzkoušet, možná některé z nich budou ty pravé právě pro vás. Mnohem raději ale těhotenské svatební šaty šiji na míru – jedině tak mohu vystihnout vaše představy a především se plnohodnotně přizpůsobit vaší postavě.

Máte svou představu o šatech? Společně jim vdechneme život!

Snad každá žena má v hlavě svou vysněnou představu o dokonalých svatebních šatech, ve kterých chce v tento výjimečný den hrdě a s úsměvem na tváři kráčet uličkou. Určitě i vy sníte o takových šatech, ve kterých se budete líbit sama sobě a ve kterých všem okolo naprosto vyrazíte dech.

Nebojte se mi svěřit se svou představou. Jsem si jistá, že společně dokážeme vašim vysněným svatebním šatům vdechnout život!

Těhotenské svatební šaty přizpůsobíme postavě

Každé svatební šaty musí nevěstě dokonale padnout. U těhotenských šatů to platí zrovna tak. Proto se do jejich šití pouštím až na poslední chvíli, teprve tehdy mohu šaty uzpůsobit bříšku, ve kterém nosíte svůj poklad. Nemusíte se bát – dám si maximálně záležet, abych šaty přizpůsobila nejen vašemu stavu, ale také pohodlí.

Ráda vám poradím s volbou materiálu i střihu. Je mým cílem, abyste se v mnou ušitých šatech cítila co možná nejlépe. Abyste se na sebe podívala do zrcadla a připadala si krásná. Těhotenské bříško není překážkou – naopak – bude vaší největší ozdobou. Podle toho, jak si budete přát, můžeme vaše těhotenské svatební šaty přizpůsobit tak, aby bříško zakryly, nebo jej naopak zvýraznily a vy jste se jím mohla chlubit.

Společně to zvládneme!

https://www.angelstyle.cz/jak-probiha-siti-na-miru/