Chlapecký oblek

půjčovna chlapeckých obleků Brno

Budete mít na svatbě malého družbu? Nebo potřebujete obléknout svého syna, synovce nebo sourozence? Náš chlapecký oblek umožní malému pánovi, aby se cítil jako rozený elegán!

Udělejte z něho malého gentlemana!

Na svatbě to nemusí slušet pouze nevěstě. I malí páni si zaslouží, aby se pozornost stočila jejich směrem, nemyslíte? Ať už půjde o syna, synovce či malého sourozence, umožněte mu proměnit se v malého gentlemana. Hravě mu k tomu pomůže náš slušivý chlapecký oblek, který mu dokonale padne a bude sedět doslova jako ulitý.

Chlapecký oblek v moderní barvě Navy

Chlapecké obleky nabízíme v moderní barvě navy, která působí velmi elegantně, je slušivá a nadčasová. Zaručeně padne každému malému štramákovi, který v našem obleku úžasně vynikne a udělá obrovský dojem. Půjčujeme chlapecké obleky ve velikosti od 1 roku do 18let (max 170 cm), takže snadno vyšvihneme malé i velké elegány.

Cena půjčovného je od 450 Kč dle velikosti + půjčení doplňků zdarma!

(Košile, motýlek/kravata, šle, pásek, kalhoty, vesta, sako)

Cena půjčení vhodné obuvi 250 Kč – velikost obuvi 32-39

Doplňky k obleku půjčujeme zdarma

Chlapecký oblek sám o sobě vypadá pěkně a dokáže udělat velkou parádu. Když k němu ale společnými silami zvolíme ty správné doplňky, bude to rázem o něčem úplně jiném. Půjčení doplňků je zdarma a skvělé je, že si jejich barvu můžete snadno přizpůsobit barvě vaší svatby, aby to malým gentlemanům co nejvíce slušelo.

Chlapecké doplňky i prodáváme:

  • kravata –  prodej 100 Kč
  • motýlek –  prodej 50 Kč
  • kšandy –  prodej 120 Kč

Nabízíme velký výběr odstínů barev i vzorů, jistě dokážete chlapecké doplňky snadno přizpůsobit barvě vaší svatby.

Na fotkách níže se můžete podívat, jak to malým gentlemanům v našich chlapeckých oblecích náramně slušelo. Udělali velký dojem a cítili se jako praví elegáni. Dobře padnoucí chlapecký oblek dokáže divy!

(velký výběr odstínů barev a vzorů i v pánském zboží)

https://www.facebook.com/svatebni.studio.angelstyle/?ref=bookmarks

Svatební festival Brno