Společenské šaty

staňte se hvězdou večera

Každá žena či dívka vědí, že dobře padnoucí společenské šaty jsou základem úspěchu. Ať už se chystáte na maturitní ples, firemní večírek nebo se chcete zúčastnit kterékoli jiné společenské akce, pak potřebujete dokonalé šaty, ve kterých se budete cítit výjimečně, sebevědomě a jedním slovem krásně.

Naše šaty tvoříme s láskou a tak, aby Vám vykouzlily úsměv na tváři. Snažíme se, aby naše šaty vyzdvihly Vaše přednosti a naopak zakryly nedokonalosti. V našich společenských šatech je každá žena či dívka hvězdou večera.

Společenské šaty šijeme na míru

V našem svatebním salonu Angel Style nabízíme k půjčení či k prodeji společenské šaty z přehlídkových mol jen ve velikostech 36 a 38. V nabídce máme pár vybraných modelů z přehlídek, mezi nimiž můžete vybírat. Pokud je vaše konfekční velikost větší, nemusíte si zoufat – rádi Vám ušijeme šaty přímo na míru, protože jedině tak Vám padnou jako ulité.

Společenským šatům vdechneme život společně. Rádi vyslechneme Vaše představy, které se budeme snažit splnit. Navrhneme Vám materiál i způsob střihu, poradíme s volbou správné délky a společně doladíme i detaily v podobě barvy nebo doplňků.

Žádná představa není nesplnitelná

Zalíbily se Vám nějaké společenské šaty, ale nemůžete je sehnat ve své velikosti – nebo je třeba nemůžete sehnat vůbec? Od toho jsme tu my! Žádná představa pro nás není nesplnitelná a nereálná, vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc Vašim přáním.

Společenské šaty mohou být přesně takové, jaké si je představujete. Pokud si nejste jisté, jaký střih by Vám lichotil, rádi Vám pomůžeme a doporučíme, v čem se budete cítit nejlépe. Při volbě stylu nebo střihu se můžete inspirovat našimi svatebními šaty, které jsou naší největší chloubou a inspirace jistě nabízí více než dost. S barvami si můžeme pohrát a možností tu máme více něž u svatebních šatů.

Přijďte si k nám vybrat nebo si nechte navrhnout ty pravé šaty v Brně a staňte se královnou večera!