Naše nevěsty

nevěsta je naší vizitkou

Každá naše nevěsta je naší vizitkou, chloubou a pýchou. Jsme rádi, že se můžeme v naší galerii pochlubit jejich nádhernými fotkami. Nevěsty oblékly naše svatební šaty – vrstvené i splývavé, s rukávy i na ramínka, svatební šaty zdobené krajkou nebo lemované výšivkou. I vám to může v našich šatech slušet stejně jako jim!

Buďte i Vy naše nevěsta!

Za roky pečlivé práce nám prošla rukama nejedna nevěsta. Často se nám stává, že k nám budoucí nevěsta přijde s představou svých vysněných svatebních šatů, které si vysnila už jako malá holčička, ale nemůže je najít – a právě tehdy přichází naše chvíle, abychom jí splnili sen.

Největší odměnou za tvrdou práci a nespočet hodin strávených s jehlou v ruce je spokojená nevěsta s úsměvem doslova od ucha k uchu. Pohled na rozzářené oči a tvář plnou dojetí, když poprvé vidí své svatební šaty, je tou nejsladší tečkou za naší společnou cestou.

Každá nevěsta je originál!

Každá nevěsta je v našich očích originál a unikát, ke kterému je potřeba přistupovat individuálně. Proto se s každou nevěstou scházíme osobně, pečlivě nasloucháme představám i přáním, jsme otevřeni výzvám a je nám ctí, když si nevěsty pro ušití svých svatebních šatů vyberou právě náš salon Angel Style.

Vytvořit dokonalé svatební šaty je výzva, které se rádi postavíme čelem!

Nevěsta musí vyniknout!

Svatební den patří především nevěstě. Ta musí vyniknout, učarovat nejen svému nastávajícímu, ale i všem okolo. Musí se sama sobě v šatech líbit a musí se v nich cítit dobře. Proto nevěstu nepustíme z našeho studia, dokud si nejsme jistí, že je maximálně spokojená.

Podívejte se na naše krásné nevěsty, které oblékly své vysněné šaty, jež jsme jim s láskou ušili.

Zde více svatebních šatů k půjčení.

https://www.angelstyle.cz/portfolio/svatebni-saty

 

Kouzlo štěstí nespočívá v bohatství, ani v kráse,

ale v harmonii dvou srdcí, která patří k sobě ♥