ČISTÍRNA

RUČNÍ ČIŠTĚNÍ SVATEBNÍCH ŠATŮ

Čistírna svatebních šatů

Svatební šaty mají být dokonale čisté – od toho je tu čistírna svatebních šatů. Nabízím Vám kvalitní ruční proces čištění svatebních šatů za použití speciálních prostředků. U nás se nemusíte bát, že bychom Vaše svatební šaty prali v pračce. Naopak k nim přistupujeme s maximální opatrností a největší péčí, takže je s nimi zacházeno jako v rukavičkách.

Peru, čistím, žehlím, upravuji!

Ruční čistírna svatebních šatů není to jediné, co Vám mohu nabídnout. Kromě pečlivého ručního čištění stavební šaty také žehlím, oddělávám aplikace a poté je zpět přišívám. Šaty upravuji, aby byly jedním slovem dokonalé. Při čištění používám pouze kvalitní speciální prostředky určené k čištění svatebních šatů – mám je vyzkoušené a vím, že látce Vašich šatů ani v nejmenším neublíží. Dávám si záležet na kvalitním ručním procesu čištění, kdy ke každým šatům i skvrně přistupuji individuálně.

Čistírna svatebních šatů – ceník

Cena za čištění svatebních šatů z naší dílny….  800Kč

Cena za čištění Vašich svatebních šatů….  950Kč

Extrémní znečištění za příplatek.

Cena krejčovských oprav… dle poškození

Proč je ruční čištění svatebních šatů lepší?

Možná si říkáte, proč ztrácet čas ručním čištěním, když je tak jednoduché šaty vzít a hodit je do pračky, nastavit program a počkat, až šaty z pračky vylezou dokonale čisté. Ze zkušenosti vím, že proces praní v pračce svatebním šatům ani trochu nesvědčí. Ba spíše naopak.

Praní v pračce může šaty nenávratně poškodit. Ne všechny materiály jsou vhodné do pračky, je proto potřeba k nim přistupovat s citem a individuálně. Ruční čistírna svatebních šatů je možná časově nákladnější, ale zároveň představuje jistotu, že se s šaty nic nestane.

Výhody ručního čištění svatebních šatů

· proč prát celé šaty, když mají třeba jen jeden jediný flíček?

· ke každému fleku i skvrně lze přistupovat individuálně a vybrat vhodný postup pro odstranění

· nehrozí poškození materiálu

· žádný stroj nedokáže nahradit ruční práci

· citlivý přístup ke každým šatům a krajce zvlášť

http://www.angelstyle.cz