Svatební šaty

kolekce fashion designer Hany K.

Svatební šaty si mnohdy vysníváme už jako malé holčičky. Ve svých představách postupně získávají ten správný tvar a my si v nich představujeme sami sebe, jak hrdě a zářící štěstím kráčíme svatební uličkou. Bude nám ctí, když si pro svůj výjimečný den vyberete právě naše svatební šaty, které tak budou vaší součástí.

Svatební šaty půjčujeme i prodáváme

Nabízíme půjčení originální kolekce svatebních šatů – půjčovné od 2500 do 13 000 Kč v závislosti na konkrétním modelu. Šaty také prodáváme a šijeme na míru.

Prodej svatebních šatů i zde: https://www.angelstyle.cz/prodej-svatebnich-satu/

Kvalita je pro mě důležitější nežli kvantita

Nabízím Vám kvalitu, nikoliv kvantitu! Za rozumné ceny! Svatební šaty jsou navržené a zpracované tak, aby „nešustily“ a vydrželi jste v nich tančit až do rána s naprostou lehkostí. Ráda Vám šaty zapravím přímo na Vaší postavu, aby dokonale padly a uměly vám správně zalichotit.

Potrpím si na detailech a perfektním zpracování. Nemám problém ani s menšími postavami, kdy délku zapravím tak, jak bude potřeba. Pokud šaty nebudou perfektně sedět, nevěstu nepustím, dokud si neodsouhlasíme spokojenost!

nám na detailech záleží ♥

Podívejte se na ukázku mé práce

Zde najdete některé šaty, které mi prošly rukama a na které jsem náležitě hrdá. Do každého modelu vždy dávám kousek sebe. Ráda vytvářím různorodé svatební šaty – jednoduché i bohatě zdobené, splývavé i nadýchané, s dlouhou vlečkou nebo odepínací sukní. U nás se fantazii meze nekladou.

Věřím, že Vás má práce zaujme. Podívejte se na fotogalerii svatebních šatů Fashion Designer Hany K.

Fotogalerie se pravidelně aktualizuje

Fotogalerii pro Vás připravuji průběžně. U mě ve studiu Angel Style najdete více novinek z mé kolekce 2020. Na našich stránkách jsou k vidění šaty ve velikosti 34/36/38.Na salóně nabízím k půjčení svatební šaty ve velikostech 34 – 52.

Určitě i pro Vás najdeme ty pravé. I Vy se můžete cítit výjimečná. Společně to dokážeme. Budu se těšit!