BOHO svatební šaty

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Originální svatební šaty, které jsou uvolněné a požitkářské

Boho svatební šaty jsou v poslední době neskutečným hitem. Kombinují v sobě pohodlí, uvolněnost a jednoduchost. Svatební šaty v boho stylu slibují, že se budete cítit krásně, sebevědomě a zároveň nepřijdete o pohodlí a nenucenou eleganci.

Skvěle se hodí pro svatby v přírodě

Svatební šaty laděné do bohémského stylu jsou pro stále více nevěst automatickou volbou při plánování originální přírodní svatby. Tím ale nechceme říci, že by se hodily jen do lesa nebo na rozkvetlou louku – ačkoli tam by boho svatební šaty jistě náramně vynikly. V těchto nádherných šatech se můžete vdávat kdekoli. Cílem je vaše maximální spokojenost.

Ušijeme vám boho svatební šaty na míru

Zamilovali jste se do svatebních šatů v boho stylu a přejete si mít přesně takové v den vaší svatby? Od toho jsme tady! Ať už máte v hlavě jasnou představu, nebo v podobě vašich vysněných boho šatů stále ještě tápete, společně určitě vymyslíme přesně takové šaty, ve kterých na své svatbě zazáříte. Poradíme vám s volbou materiálů, doporučíme jejich vhodnou kombinaci, poradíme s volbou střihu, doporučíme styl.

Společně vytvoříme takové boho šaty, ve kterých se budete cítit doslova jako bohyně.

Svatebním šatům v boho stylu vládne krajka

Většinu svatebních šatů laděných do boho stylu zdobíme krajkou. Ta je nejen svůdná a elegantní, ale také velmi uvolněná, požitkářská a smyslná. Proto i vaše svatební šaty ozdobíme krajkou, díky které úžasně vyniknou. Dáme si záležet s ušitím rozevlátých šatů vhodných pro pravou bohyni – v nich se nebudete stydět kráčet uličkou v kostele, ani po pěšince v lese nebo třeba vyzdobené stodole na statku.

V našich boho svatebních šatech vyniknete, ať už budete kdekoli!

Boho svatební šaty spojují prvky hippie stylu i vintage

Svatební boho šaty jsou originální každým coulem. Spojují v sobě prvky volnomyšlenkářského hippie stylu i prvky vintage – společně tak nechávají vzniknout étericky působícím šatům. Mají smysl pro jistou jednoduchost, dávají si ale záležet i na detailech. A právě proto jsou naše boho šaty tak výjimečné a stvořené právě pro vás.

Každá si pod tímto stylem představuje něco jiného, proto tento styl šijeme hlavně na míru!

K půjčení máme jen pár originálních kousků ve velikosti 34/36/38