FASHION DESIGNER HANA K.

svatební šaty na míru Brno

SVATEBNÍ ŠATY NA MÍRU

Máte jinou představu, nežli tu, kterou nabízí svatební salóny? Marně hledáte ty pravé svatební šaty, nebo chcete ty pravé jen pro sebe? Takové, které nikdo jiný nemá a ve kterých budete výjimečná? Ráda Vám ušiji šaty na míru přesně podle Vašich snů a představ! Doporučím Vám vhodný materiál i druh střihu tak, aby svatební šaty dokonale lichotily Vaší postavě.

Proč si nechat ušít svatební šaty na míru?

Můžete mít ve svůj výjimečný den na sobě šaty, které mělo před Vámi několik dalších nevěst. Nebo také můžete mít v tento den na sobě svatební šaty na míru, které budou stvořené jen pro Vás, a Vy budete jediná, kdo je oblékne.

Nezní to úžasně?

Šaty ušité na míru Vám umožní vyniknout, cítit se nádherně, líbit se sama sobě, doslova zářit štěstím. Ráda Vám pomohu vykouzlit z představy reálné šaty, ve kterých budete chtít hrdě kráčet uličkou.

Svatební šaty na míru mají své výhody

  • budete první a zároveň jediná, kdo je oblékne
  • nemusíte se bát, že šaty zničíte a budete platit škodu
  • budou přesně podle Vašich představ
  • dokonale Vám padnou, zalichotí postavě
  • svatební šaty můžeme přizpůsobit stylu Vaší svatby
  • fantazii se meze nekladou
  • společně zdoláme výzvu a vytvoříme něco nádherného

Vše s respektem k Vašemu JÁ!

Konstrukci střihu si vždy dělám vlastní a na vytvoření šatů potřebuji minimálně 3 zkoušky. Takže šaty budou skutečně šité přímo na Vaši postavu! Fantazii a extravaganci se meze nekladou, společnými silami můžeme tvořit zázraky!

Cena šatů šitých na míru, včetně materiálu:

  • šaty bez krajky 10 – 14.000Kč
  • šaty na půl s krajkou 15 – 18.000Kč
  • šaty celokrajkové 18 – 25.000Kč

(Ceny jsou pouze orientační, cena se odvíjí dle vybraného střihu, materiálu a krajky. )

Těším se na Vás! Bude mi potěšením ušít Vaše vysněné šaty.

šití svatebních šatů na míru Brno

Má práce je mojí vizitkou

Všechny modely ve stavebním salonu Angel Style i zde na stránkách jsou má práce. Portfolio svatebních šatů, které jsem ušila, uvidíte v následujícím odkazu:

https://www.angelstyle.cz/portfolio/svatebni-saty/

Šití svatebních šatů na míru

Jak se tvoří krása

Svatební šaty ušité na míru Vám umožní vyniknout. Dokonale padnou a zalichotí Vaší postavě, které se dokážou maximálně přizpůsobit – vyzdvihnou Vaše přednosti a naopak zamaskují nedokonalosti.

I vy můžete mít své vysněné svatební šaty. Máte představu? Sníte o jejich podobě už dlouho? V tom případě si se mnou domluvte schůzku, ráda bych Vás pozvala ke mně do studia a společně můžeme Vašim snům vdechnout život.

zkouška svatebních šatů

Zavolejte mi

Prohlédli jste si galerii svatebních šatů a jste přesvědčené, že právě moje práce je pro Vás jako stvořená? Zamilovali jste se do některého z mých modelů a přáli byste si v něm kráčet uličkou? Zavolejte mi a společně se domluvíme na první schůzce přímo v našem svatebním salonu, kde si můžete mé šaty prohlédnout, osahat nebo si je rovnou vyzkoušet. Ráda Vám budu asistovat a poradím, bude-li to potřeba.

svatební šaty na míru

Přijedete za mnou

První schůzka možná bude naší první, ale rozhodně ne poslední. Při prvním setkání pečlivě vyslechnu Vaše představy a přání, která se mi určitě neostýchejte sdělit. Jsem otevřená každé Vaší představě, které se vynasnažím dostát na maximum. Na oplátku Vám ráda poradím, jaký střih svatebních šatů by Vám vzhledem k Vaší postavě nejvíce lichotil, abyste se ve svůj svatební den cítili výjimečně. Nechám Vás vyzkoušet různé typy mých svatebních šatů a Vy se poté rozhodnete, jestli si některé z nich necháte ušít přímo na míru, nebo jestli společně vykouzlíme něco úplně nového.

svatební šaty na míru

Pusťme se do práce

Právě tohle je ten okamžik, kdy se Vaše sny o svatebních šatech začnou stávat skutečností. Z Vámi vybraného materiálu a mnou doporučeného střihu začnu tvořit první obrys Vašich dokonalých svatebních šatů. Na první zkoušce vyzkoušíte rozpracované „našpendlené“ šaty, které mi prozradí velmi mnoho. Vaše vysněné svatební šaty uvidíte v celé jejich kráse až na některé z našich dalších schůzek, kde je společně doladíme k dokonalosti.

měření

Uvidíme se několikrát

S každou nevěstou se při tvorbě svatebních šatů na míru vidím několikrát. Potřebuji minimálně 3 zkoušky, abych měla naprostou jistotu, že Vám šaty dokonale sedí a jsou jedním slovem perfektní. Z našeho svatebního salonu Vás nepustím, dokud nebudete maximálně spokojené s výsledkem.

Přijeďte si pro Vaše svatební šaty

A je to tady – Vaše svatební šaty jsou již skoro hotové! Při našem posledním setkání bude nejlepší, když za mnou přijedete hned ráno, abych Vám šaty mohla obléknout a doladit je přímo na vaší postavě. Popřípadě se můžete projít a poznávat krásu města Brna. Já mezi tím provedu poslední úpravy, dokud si neodsouhlasíme naprostou spokojenost. Teprve až v okamžik, kdy se Vám na tváři rozprostře spokojený úsměv, Vás nechám s Vašimi šaty odejít.

Více o mně a mé tvorbě si můžete přečíst zde:

https://www.angelstyle.cz/jak-probiha-siti-na-miru/