Brno svatební festival – kouzelná atmosféra, nádherné šaty a úsměvy!

Ve dnech 9. a 10. listopadu 2018 se konal v pořadí již druhý Brno svatební festival a svatební salon Angel Style mohl být jeho součástí. Zázemí pro svatební veletrh, na kterém nechyběly nejen krásné modelky, ale i slavné osobnosti, poskytl hotel Courtyard Marriot Spielberk office. Středobodem byly krásné zatočené schody, po kterých modelky pomalu scházely dolů – pohled na nádherné svatební šaty, jež pyšně předvádí ženy se vstřícným úsměvem na tváři, každému vyrazil dech.

Spousta inspirace nejen pro nevěsty

Brno svatební veletrh se tak během těchto dnů proměnil na ráj inspirace nejen pro samotné budoucí nevěsty, ale i jejich přátele, známé nebo rodiče. Pořadatelka akce Virginia Sigismondi společně se svým týmem umožnila více jak sto vystavovatelům, mezi něž patřil i svatební salon Angel Style, oslovit budoucí novomanžele svými službami – ať už se jednalo o svatební šaty šité na míru, chlapecké obleky, tutu sukně pro družičky nebo nejrůznější doplňky.

Atmosféra, která si získala úplně všechny

Atmosféra panující na svatebním veletrhu si získala úplně každého, kdo se Brno svatební festival rozhodl navštívit. Velkou měrou se na panující kouzelné náladě podíleli i moderátoři Eva Decastelo a Bořek Slezáček, kteří dokázali vystihnout kouzlo okamžiku a podpořit předvádějící modelky. Mezi kterými byly i Monika Leová a Michaela Salačová. Moderátoři milými slovy dokázali i povzbudit přihlížející hosty, aby modelkám dali najevo, jak moc jim to sluší. Svatební šaty na veletrhu předváděly i dvě plus size modelky. Všem ukázaly, že i ženy vlastnící kypré tvary mohou ve stavebních šatech vypadat jako princezny.

Brno svatební festival ovládly jednoduché krajkové šaty

Trendy v oblasti svatebních šatů se mění každé tři roky, řekl jeden z vystavovatelů pan Jaromír Kaksa. V dnešní době dávají nevěsty přednost spíše jednouchým modelům zdobeným krajkou, které nechávají odkrytá záda. A právě takové svatební šaty, které se nesly v jednoduchém stylu, byly zdobené krajkou a svým střihem lichotily modelkám. Ovládly druhý ročník Brněnského svatebního veletrhu.

Svatební salon Angel Style si ukrojil svůj dílek slávy

Na veletrhu nesměly chybět ani svatební šaty, které vznikaly pod rukama fashion designer Hany K. Těšily velkému zájmu. V sobotu na závěr festivalu se v tombole losovalo o dárkový poukaz v hodnotě 3000 Kč ! Na půjčení nebo ušití svatebních šatů na míru, které jedné nevěstě zaručeně pomohou splnit si sen o dokonalé svatbě. Šatech jako z pohádky.

závěrečné defilé – Fashion designer Hana K.
fashion designer

https://www.angelstyle.cz/svatebni-saty-na-miru/

https://www.brnosvatebniveletrh.cz/