Svatba u jezera je naším vůbec prvním projektem, do kterého jsme se pustili s naším dvorním fotografem Miroslavem RedBartem. Společně s ním jsme nafotili naše vůbec první focení a díky jeho talentu a smyslu i pro ten nejmenší detail se první pokus podařil na výbornou.

Svatba u jezera

Poprvé ale rozhodně ne naposledy – tak lze nazvat focení naší první kolekce. Svatba u jezera je projekt, na který rádi vzpomínáme. Doprovázela ho jistá nejistota i nezkušenost, ale díky sympatickému fotografovi jsme se všichni rychle dostali do nálady a focení pak byla opravdu velká zábava.

Fotili jsme v zahradnictví Jura Ostopovice a nemohli jsme si vybrat lépe. Je tam vážně krásně! Svatební šaty z našeho svatebního salonu Angel Style vynikly v doprovodu květin a živých barev.

Mistři svého řemesla

Focení naší první kolekce se sice neobešlo bez rozpaků a nervozity, ale fotografie hovoří úplně jinak. Fotograf Miroslav RedBart nás všechny ujistil, že je mistrem svého řemesla a s fotoaparátem opravdu umí. Podařilo se mu zachytit každý detail, dokonale vystihl panující atmosféru a díky němu není na fotkách vidět ani trošička nervozity či strachu.

Mistrem svého řemesla je také Fashion Designer Hana K., jejíž nádherné šaty jsou nedílnou součástí focení ala Svatba u jezera. Vystřídali jsme jich toho dne hned několik – něžné svatební šaty Rosie s bohatou sukní, jednoduché a zároveň velmi elegantní svatební šaty Zoe nebo kratší svatební šaty Viktoria se zkrácenou sukní a bohatě zdobeným korzetem.

Odteď spolu a už napořád

Svatba u jezera byla naší první nafocenou kolekcí, u které jsme si uvědomili hned několik věcí. Jednou z nich bylo, že šikovného sympaťáka Miroslava RedBarta už se nevzdáme, fotí totiž opravdu krásně a jeho fotografie vypráví příběh. Ujistili jsme se také o tom, že svoji práci děláme dobře a že se v našich svatebních šatech může každá nevěsta cítit výjimečně.

Rosie

Paloma

Zoe

Sofia

Viktoria

Sonia

Valentina

Daisy

Isabella

FOTOGRAF: Miroslav Redbart Machek

ZAHRADNICTVÍ JURA OSTOPOVICE