Byla nám zima, ale nebylo to vidět!

Focení na hradě proběhlo v nejstudenějším měsíci v roce. Pro focení jsme si vybrali úterý 30. ledna 2018 a fotit jsme odjeli na krásný Hrad a Zámek Dolní Kounice. Ten je pro svatby velmi oblíbený a ročně se zde koná mnoho nádherných svateb.

Focení na hradě, aneb když je uvnitř větší zima nežli venku

Focení na hradě bylo naší druhou akcí, na které jsme spolupracovali s šikovným a talentem obdařeným Miroslavem RedBartem. A nemohli jsme si vybrat lépe, protože Mirkova schopnost přenést na fotografie panující atmosféru kouzelného místa je zkrátka nedocenitelná. Jsme rádi, že jsme mohli fotit právě s Mirkem a opět jsme se přesvědčili, že spolupráce je spokojená na obou stranách.

Uvnitř hradu byla pořádná kosa. Pocitově určitě ještě větší, nežli venku, protože mohutné stěny hradu byly pořádně promrzlé. Na fotografiích byste to ale nepoznali, opravdu se povedly.

Nádherné místo pro kouzelné svatby

Hrad a Zámek Dolní Kounice je pro svatby jako stvořený. Nachází se uprostřed přírody a zamilujete si to zde na první pohled – stejně jako my. Majitelka hradu Ing. Kamila Svobodová nám ve všem vyšla vstříc. Je to skutečně milá žena, která sama koordinuje zde pořádané svatby a dělá vždy maximum pro spokojenost všech.

Každá zde pořádaná svatba je kouzelná a výjimečná. Nevěsty se tady cítí jako princezny – a bodejť by také ne, když se vdávají přímo na hradě!

Zima nám na náladě neubrala

Ačkoli jsme fotili v zimě a v prostorách byla opravdu zima, na náladě nám to určitě neubralo. O líčení se před focením postarala Veronika Mykolenko, za kterou jsme zavítali do Brna. Při focení na hradě nesměly chybět krásné svatební šaty od Fashion Designer Hany K., přivezli jsme jich hned několik, abychom měli z čeho vybírat – jednoduché i bohaté, s dlouhou vlečkou i krásně zdobené.

BACKSTAGE:

FOTOGALERIE:

LOKACE: Hrad a Zámek Dolní Kounice | www.hradkounice.cz

FOTO: Miroslav Redbart Machek | https://www.facebook.com/Red.Bart

MAKE-UP: Veronika Mykolenko | www.mykolenko.com

SVATEBNÍ ŠATY: Fashion Designer Hana K.