Náš první svatební veletrh zpestřila krásná Eliška Bučková

Eliška Bučková se stala hlavní hvězdou našeho vůbec prvního veletrhu, kterého jsme se zúčastnili ve dnech 2. – 3. února 2018 v rámci 8. ročníku veletrhu ve Vaňkovce 2/Brno Fait Gallery. Pro nás to byla nejen velice cenná zkušenost, ale také nezapomenutelný zážitek, ke kterému se i nyní ve vzpomínkách vracíme.

Překvapení, které (nejen) nám vyrazilo dech

Svatební veletrh Vaňkovce 2/Brno Fait Gallery by v pořadí již osmým a sešlo se zde mnoho lidí. I my jsme mohli být součástí. Pořadatelé veletrhu si pro nás připravili obrovské překvapení, které (nejen) nám naprosto vyrazilo dech: naši přehlídku pěvecky doprovodil Jarek Šimek svojí písničkou „Myslím“, která byla sepsána speciálně pro tento veletrh.
Celá atmosféra tak získala úplně jiný rozměr. Nádherné modelky z DFC Fashion club na sobě s úsměvem na rtech předváděly šaty z naší dílny a neskutečně jim to slušelo. O účesy modelek a modelů se postaral Salon Mia, líčení si vzala na starost šikovná Kristýna Hošková z Mary Kay.

Eliška Bučková se stala tváří veletrhu

Krásná Eliška Bučková, která hrdě nosila naše šaty z Angel Style, se stala tváří osmého ročníku svatebního veletrhu. Naše přehlídka se konala v pátek v 17:00 hodin, následující den poté v sobotu v 11:30. Přehlídkou doprovázel oblíbený komik Jakub Kohák, kterému nechyběl jeho typický důvtip a smysl pro humor. Doplnil ho neméně šikovný a sympatický Petr Holík.
O hudební doprovod se postaral nejen sympaťák Jarek Šimek a WeddingDjs.cz. Během veletrhu nám pak příjemně do ucha hrála kapela Hawaii Swing Society. I jí vděčíme za to, že zde panovala naprosto úžasná nálada.

Soutěžili jsme o svatbu snů

Součástí svatebního veletrhu byly také soutěže, které jsou vždy obrovským lákadlem pro návštěvníky.
V soutěži o Svatbu snů ZDARMA od nás nevěsta vyhrála půjčení svatebních šatů od designérky Hany K. zcela zdarma!

Za fotografie vděčíme našemu nejoblíbenějšímu fotografovi. RedBart totiž opět předvedl, že je
mistrem svého řemesla a s foťákem to opravdu umí.

přehlídka Galerie – zpěvák Jarek Šimek