Charitativní akce Den nejen pro ženy – když se pomáhá dobré věci, vždycky je to radost!

Společně k úsměvu – v sobotu 3. listopadu proběhla v sále Radnice v Pohořelicích charitativní akce nesoucí název Den nejen pro ženy. Událost si vzala pod svá křídla paní Petra Vedralová ze studia Adell, která nejenže se stala pořadatelkou, ale zároveň zde zaujala roli vizážistky a modelkám vykouzlila opravdu krásný make-up. Akce se konala od dvou hodin odpoledne a pro návštěvníky byl připraven bohatý program, kterým je doprovázel příjemný a duchapřítomný moderátor pan Martin Burian.

Den nejen pro ženy – charitativní akce s dobrým úmyslem

Charitativní akce se konala s jediným cílem: užít si společně strávené odpoledne, na kterém nechyběly krásné modelky, třpytivé šperky ani dech beroucí šaty a zároveň společnými silami získat výtěžek, který měl následně směřovat onkologickým dětem a mládeži pod patronátem nadace Společně k úsměvu.

Bohatý program vykouzlil přátelskou atmosféru

Na charitativní akci Den nejen pro ženy nesměl chybět zajímavý program. A ten byl na jedno sobotní odpoledne opravdu bohatý! Vystoupil zde například smíšený pěvecký sbor VIRTUOSI di MIKULOV, který dokázal podtrhnout výjimečnost celé události a návštěvníky příjemně naladit. Chybět nesměla přehlídka úžasných svatebních a společenských šatů, které vytvořila fashion designer Hana K. ze svatebního studia Angel Style. Modelky kromě nádherných rób zdobily i šperky Pierre Lang a dokonale tak podtrhly jejich kouzlo. Modelky doplnily i děti – chlapci předváděli slušivé oblečky a holčičky se blýskly v rozkošných tylových sukýnkách. Pohled to byl opravdu úžasný!

Na malém místě se děly velké věci

Sál v Radnici v Pohořelicích sice nebyl velký, přesto se zde celé sobotní odpoledne děly velké věci. Sešlo se zde mnoho důležitých hostů, šikovní designéři, roztomilé děti i šikovné modelky – i když nebyly profesionálky, zhostily se své role na jedničku s hvězdičkou. Rozdávaly úsměvy na všechny strany a užívaly si dokonale padnoucí šaty, které jim nesmírně slušely. Celou akci zaznamenal šikovným okem fotograf RedBart, který dokázal zachytit všechny důležité okamžiky a nezapomenutelné chvíle.

Celá akce s názvem Den nejen pro ženy měla jasné poselství a toho dostála na výbornou. Když se věci dělají pro dobrou věc, pokaždé dopadnou dobře.

https://www.facebook.com/spolecnekusmevu/

FOTOGRAF: Miroslav Redbart Machek | https://www.facebook.com/Red.Bart

MAKE-UP: Kosmetické studio Adell | https://www.facebook.com/ksadell/

MODERÁTOR: Martin Burian | https://www.facebook.com/pubertak.mates

PĚVECKÝ SBOR: VIRTUOSI di MIKULOV | http://vidimi.cz/

SVATEBNÍ A SPOLEČENSKÉ ŠATY: Fashion designer Hana K. https://www.angelstyle.cz/portfolio/spolecenske-saty/

ŠPERKY Pierre Lang : Hana Schery

TOP OPTIK Grůzová: https://www.topoptik.cz/

DRAPS: dámská a pánská móda | https://www.draps.cz/

ALISA BEAUTE : dekorativní kosmetika | https://www.alissabeaute.com/

BYAS: přístrojová kosmetika | https://www.byas.cz/

Lenka Ludvíková: Sladké potěšení

Jana Tosecká: Výroba a prodej keramiky, dekorace https://www.facebook.com/profile.php?id=100003680617456

Partylite: dekorace a svíčky http://www.partylite.cz/

ZÁCHRANÁŘI BRNO : zdravotní asistence http://www.zachranari-brno.cz/

SPOLEK VYLÉČENÝCH (VY)LÉČENÝM – SPOLEČNĚ K ÚSMĚVU: https://www.spolecnekusmevu.cz/