SVATEBNÍ AGENTURA

doporučení těch nejlepších

Svatební agentura není jen obyčejné slovní spojení – je to záruka, že vaše vysněná svatba dopadne přesně podle vašich představ. I my budeme rádi, pokud se na plánování vašeho výjimečného dne budeme moci podílet a doporučíme Vám jen ty nejlepší!

Nevěnujeme se pouze šití svatebních šatů. Účastníme se focení i nejrůznějších projektů. Rádi budeme součástí i toho vašeho – nebojte se nám ozvat!

Fotíme editoriály

Máme za sebou několik focení zajímavých editoriálů a každý z nich, ačkoli byl svým způsobem jiný, byl pro nás výjimečný a dokonalý. Podzimní editoriál jsme fotili v krásném prostředí podzimně zbarveného lesa. Při focení jarního editoriálu jsme se společně s partou skvělých lidí ocitli na úžasném místě a užili si kromě práce i spoustu zábavy.

Máte zájem o spolupráci a zajímavý nápad a chcete se pustit do focení editoriálu? Rádi budeme u toho!

Účastníme se focení

Několikrát jsme byli osloveni v rámci různorodých focení. Na focení jezdíme moc rádi – vždy s sebou vezmeme naše krásné šaty, přijdeme až na místo a ochotně asistujeme všude tam, kde je zrovna potřeba. Každé focení je pro nás výzva a zároveň příležitost, jak naši práci hrdě předvést světu.

Rádi se domluvíme i s vámi! Na focení přijedeme a budeme vám k ruce. Bude to zábava!

Spolupracujeme s fotografy

Rádi pomáháme fotografům, kteří třeba s tímto uměním teprve začínají, nebo by rádi začali fotit svatby. Mnohdy nás osloví svatební agentura či samotný fotograf, který by rád rozšířil své portfolio o svatební či společenské akce. I tehdy rádi přijedeme společně s našimi modely.

Jste fotograf, vizážistka či floristka která chce zkusit něco nového? Bude nám ctí, když vám na vaší cestě budeme moci pomoci!

Doporučujeme ty nejlepší

Svatební agentura – spolupráce s ověřenými dodavateli. Budeme rádi, pokud se na plánování vašeho dne budeme moci podílet a doporučíme Vám jen ty nejlepší! Měli jsme tu čest pracovat s mnoha šikovnými lidmi. Právě proto, že s nimi máme dobrou osobní zkušenost a můžeme je hrdě doporučit i vám.

SVATEBNÍ VIZÁŽ

svatební líčení

Ivona Konečná vizážistka a vlasová stylistka působící především v Brně a okolí. Miluje svoji práci, ráda pomáhá ženám se sebevědomím. Specializuje se především na foto make-up a svatební líčení.  http://www.ivoonvisage.cz/

svatební vizážistka brno

Hana Krasuska aktivně se líčení věnuje pět let,vlastní REKVALIFIKAČNÍ KURZ VIZÁŽISTIKY s akreditací MŠMT ČR a neustále se zdokonaluje v oblasti makeupu ,neboť je to pro ni vášeň a ne nadarmo se říká „dělej to co miluješ a už nikdy nebudeš muset pracovat“. Věnuje se pouze makeupu,účesy přenechává profesionálům, v den D se domlouvá s kadeřnicí a pracuje buď zvlášť nebo i zároveň… https://www.facebook.com/KrasuskaHana/ https://www.instagram.com/visagehania/?hl=cs

SVATEBNÍ FOTOGRAF

fotograf brno

Specializuje se na focení portrétů různých stylů jako je beauty, fashion a street. Díky nabitým zkušenostem v oblasti fotografie, je schopná Vám vytvořit krásné svatební portfolio. Důležité při focení jsou pro ni emoce a atmosféra, která je zachycena na fotografiích. Spolupracuje také s neziskovými organizacemi a pomáhá zachraňovat osamělé životy. Zajímá Vás více? Koukněte na www.martynanysk.com

svatební fotograf brno

David Smetana – Fine Art a svatební fotograf z Brna. Fotím vlastní projekty s příběhem a velké životní událostí, jako jsou svatby. Dívám se na svět kouzelným okem fotoaparátu. V tu chvíli se čas zpomalí a jsem tu jen já, můj fotoaparát a magické okamžiky k zachycení. Oprostím se od okolí a vydávám se vstříc vlastním myšlenkám a pocitům, které mě vedou. Díky tomu vytvářím jedinečné fotografie s příběhem.
https://smetanaart.com/

fotograf brno

Rastislav Belan – fotograf a grafik
http://www.belan.cz/

SVATEBNÍ FLORISTI

Věnuje se floristické tvorbě na zakázku, především pak květinové výzdobě svateb. Na přání zákazníka dokáže vytvořit rozličné kytice, dekorace, ručně vyráběné květinové šperky a doplňky. Také se zabývá květinovou výzdobou interiéru i exteriéru, dále výzdobou nejrůznějších společenských akcí, historických prostor, vernisáží aj.
Každý zákazník je pro ni jedinečný, a proto je její prioritou osobní a zároveň profesionální přístup. Vždy používá kvalitní čerstvé květiny, velmi často vlastnoručně vypěstované na vlastních plochách na jihu Moravy, které dodají Vaší akci autenticitu a jedinečnost. Plní Vaše květinové sny rádia a s láskou. https://www.kvetovanyatelier.cz/

květiny na svatbu

Jmenuje se Filip Bracek a zabývá se zakázkovou floristikou. Svatební floristika patří mezi nejčastější zakázky. Květinovou výzdobu tvoří nevěstě přímo na míru vyladěnou do posledního detailu. Čerstvost květin na prvním místě. https://www.facebook.com/filip.c.bracek

květinářství

Meadow se specializuje na svatební výzdoby, květinové výzdoby oslav, firemních večírků aj. Pomůžou se svatební koordinací, doporučí spolehlivé dodavatele a s láskou vymyslí a vytvoří vaši svatbu snů. Věnují se také interiérovým rostlinám a sezóním aranžmá či věnce na objednávku.

CUKRÁŘI

svatební dort

Máte chuť na sladké? Chcete vyzkoušet nové sladké chutě? DejmeDorTik vede chlap co se věnuje pečení a věřte tomu, že rozumí tomu co dělá! Napeče Vám dort na míru k jakékoliv oslavě, nebo vytvoří nezapomenutelný sladký bar na Vaši svatbu! S dortíkama od tohoto cukráře Vaše svatba bude sladší než si dokážete představit. Podívejte se na nabídku sladkostí, tvořených s láskou na www.dejmedortik.com

SVATEBNÍ DEKORACE

svatební dekorace brno

Svatba color – prodejna a půjčovna svatebních dekorací v Brně. Přijďte si vybrat z množství dekorací různých stylů a všech barev! Na schůzce zdarma s vámi doladí vše do posledního detailu a prostřou vám váš ukázkový stůl. Všechny dekorace uvidíte, vyzkoušíte třeba i více variant výzdoby a vyberete si ten správný odstín! Dekorace si pak můžete půjčit a výzdobu si sami realizovat, nebo vám holky ze Svatba color vše přijedou nazdobit až na místo! www.svatbacolor.cz 

OSTATNÍ

svatební agentura

Potřebujete kvalitní fotografie, profesionální video či snímky z dronu? U nás můžete mít vše v jednom balíčku! Zaměřujeme se na jednotlivce, rodiny, svatby a prezentace různých produktů. Vytváříme balíčky na míru pro Vaše události! Spolupracujeme s neziskovými organizacemi.
justuscreators@gmail.com

svatební šperkyJiřina Urbanová stylistka – šperky Pierre Lang by URBAN Styl
http://www.jirinaurbanova.cz

stodola hruška

Stodola Hruška v obci Hrušky. Tomáš, Kristýna a Kuba – 3 majitelé stodoly jí společnými silami opravili tak, aby byla přizpůsobena k pořádání svateb. Místo je to opravdu nádherné a dýchá kouzelnou atmosférou.
https://www.stodolahruska.cz/

svatební oznámení

Zařídí vše – od moderních svatebních tiskoviny až pro vývazky, placky a zápichy –  pro Váš velký den. https://www.fler.cz/shop/karin12346

svatební webové stránky

Váš svatební web pro Váš perfektní den!
https://www.brzy-svoji.cz/?wpam_id=5