Jedna modelka je málo a tři jsou moc: my měli dvě blonďaté bohyně!

Máme za sebou další krásný projekt a jako vždy to stálo za to! Setkali jsme se při něm se známými i novými tvářemi a opět jsme si to užili od začátku do konce. Tentokrát jsme měli možnost fotit v nádherném atelieeru v Rosicích u Brna, který si zkrátka musíte zamilovat na první pohled.

Jedna modelka nestačí a tři jsou moc

Jedna je málo a tři jsou moc – my se vydali zlatou střední cestou a na focení jsme pozvali dvě okouzlující blondýnky – Lenku a Denisu. Holky se sice předem neznaly, ale jak už to tak s námi bývá, všichni jsme se hned naladili na stejnou vlnu. Možná tomu přispělo prosecco, výborné jednohubky a slaďoučké dezerty, kterým nikdo z nás nedokázal odolat. My si to zkrátka umíme udělat pěkné! J

Naše známé milé tváře

Ani u tohoto krásného projektu nesměl chybět náš nejoblíbenější fotograf Miroslav RedBart Machek, se kterým se nám spolupracuje přímo báječně. Vždycky dokáže zachytit i ty nejmenší detaily a s foťákem to vážně umí.

Make-upu se ujala šikovná Radka Pruknerová z Beauty By Radka. Líčení probíhalo nedaleko ateliéru u Radky ve studiu. Z našich krásných modelek udělala nádherné bohyně. Květinové dekorace a věnce do vlasů od Květiny Romana neměly chybu. Radost pohledět! Přidala se k nám na poslední chvíli a je pravda, že bez ní by to nemělo takové kouzlo.

Když jsme je pak oblékli do šatů z dílny designer Hany K, vypadaly naprosto dokonale. Šaty jsme fotily po dvojicích, modely, co se k sobě hodily. Bohatě nadýchané šaty i splývavé sukně s krajkovými svršky. Fotili jsme až do večera a v závěru focení jsme modelkám oblékli tělové body a designer Hana K na ně našpendlila boho krajky. Z výsledku doslova dýchalo čarovné kouzlo!

Adam a Alexandra z Atelieeru

Velké díky jednoznačně patří majitelům Atelieer – Adamovi a Alexandře. Tohle místo si nás totiž okamžitě získalo, stejně jako tyhle dvě milé tváře, které mě dovnitř pustily dokonce o hodinu dříve ♡ 

Atelieer nabízí dvě varianty místností, kde můžete svůj projekt dotáhnout k naprosté dokonalosti. Krásně se zde fotí za denního světla, při večerním focení jsou světla k dispozici a tvořit lze i za tmy. Jsou zde různé zákoutí, papírová pozadí, koupelna a make-up místnost. Interiér atelieeru tématicky mění podle ročního období a nebo na přání zákazníka. Vypůjčit si můžete nejrůznější rekvizity, oblečení i doplňky – zkrátka vše, co potřebujete, když chcete vykouzlit dech beroucí fotky. Takové, jako jsme na tomto místě vykouzlili my.

BACKSTAGE:

Atelieer: Rosice u Brna | https://atelieer.myclick.me/

Fotograf: RedBart | http://www.facebook.com/Red.Bart

Make-up: Radka Pruknerová | https://www.marykay.cz/beautybyradka

Květiny a dekorace: Romana Poláčková | https://www.kvetinyromana.cz/

Modelka: Lenka Křížová |  Denisa Jedličková

Fashion designer Hana K. a Hana H.

 https://www.angelstyle.cz/svatebni-saty-na-miru/