Svátek práce letos připadl na středu 1. května, kdy měla většina lidí v práci volno. Pro nás to však neplatilo. Pustili jsme se totiž do focení jarního svatebního editorialu, kterému jsme přezdívali projekt Hruška. A byl to opravdu velký projekt!

Projekt Hruška se fotil ve stodole Hruška

Jarní svatební editorial si svou přezdívku vysloužil především z toho důvodu, že se focení konalo ve stodole Hruška v obci Hrušky u Břeclavi. Na starosti ho měla paní Ivana Beránková z Avantgardu, která celou akci organizovala.

Tomáš, Kristýna a Kuba – 3 majitelé stodoly jí společnými silami opravili tak, aby byla přizpůsobena k pořádání svateb. Místo je to opravdu nádherné a dýchá kouzelnou atmosférou. V provozu je od letošního roku a mít zde svatbu je opravdu sen.

Partneři na fotografiích i ve skutečném životě

Focení jarního svatebního editorialu s přezdívkou Hruška se opět ujala šikovná Martyna Nysk, která se, jak už je u ní zvykem, do focení pustila s neskutečnou vervou a nadšením. Za video vděčíme Lukášovi Pernickému a za záběry prostřednictvím dronu Tomášovi Formanovi – s oběma jsme spolupracovali i na předchozích projektech a kluci jsou to opravdu správní.

Modelkou se stala Sandra Papavasilevská a modelem Radek Lunda. Tito dva se stali partnery nejen na našich fotografiích, ale jsou partneři i ve skutečném životě. Spolupracovali jsme s nimi sice poprvé, ale před objektivem jsou jako doma a oběma patří velký dík, protože svou lásku přenesli i na fotografie.

Spolupracovali jsme i na výběru šatů

Dominantou fotografií jsou samozřejmě i nádherné svatební šaty z našeho svatebního salonu AngelStyle. Zajímavostí je, že jsme tentokrát šaty na projekt odsouhlasili a shodli se na nich i s ostatními účastníky projektu. Šaty jsou velmi jemné, mají krajkou zdobený véčkový výstřih a dlouhou splývavou sukni s vlečkou. Modelce Sandře to velice slušelo i díky práci Ivoon Visage, která se postarala o líčení a úpravu vlasů. Oblečení a doplňky pro ženicha poskytla paní Ivana Beránková z Avantgardu.

Pohádková svatba na pohádkovém místě

Opravená stodola Hruška je opravdu pohádkovým místem sama o sobě. Kouzelnou atmosféru jí propůjčily děvčata ze SvatbaColorMartina Štiglerová a Pavla Cupáková zajistily nádherné dekorace, bez kterých by výsledné fotografie nebyly tak dech beroucí. Nově jsme spolupracovali i s Meadow Flower desing, jež se postarali o květiny a květinové dekorace, pod vedením floristky Naty Hladké. Chybět samozřejmě nesměl ani sladký bar od DejmeDorTík. Na kterém jsme si nakonec všichni pochutnali.

Focení za doprovodu hudební skupiny

Jarní svatební editorial a jeho focení, jsme si o to více užili díky doprovodu hudební skupiny RitmoFactory. Jejich netradiční, ale o to zajímavější pojetí hudby každého z nás nadchlo a všichni jsme se zaujetím nejen poslouchali, ale především i sledovali, jak se parta lidi se společnou láskou k hudbě oddává úžasné hudební kreaci. Hudební skupinu RitmoFactory totiž musíte nejen slyšet, ale i vidět.

Lokace: Hrušky u Brna – stodola Hruška | https://www.stodolahruska.cz/

Svatební fotografka: Martyna Nysk |  www.martynanysk.com

Video a dron: Lukáš Pernický a Tomáš Forman | http://lukaspernicky.com/

Hudební skupina: Ritmo Factory | http://www.ritmofactory.cz/

Svatební dekorace: Svatba Color | https://www.svatbacolor.cz/

Svatební kytice a doplňky: Meadow Flower desing | https://www.facebook.com/MeadowsFlowers.Styling/

Svatební dort & sladkosti: Dejme Dortík | www.dejmedortik.com

Pánské doplňky: Avantgard | http://kosilekravaty.avantgard.cz/

Svatební šaty : Angel Style | https://www.angelstyle.cz/

Svatební vizážistka: Ivona Konečná | http://www.ivoonvisage.cz/

Model Nevěsta: Sandra Papavasilevská

Model Ženich: Radek Lunda