Svátek práce letos připadl na středu 1. května, kdy měla většina lidí v práci volno. Pro nás to však neplatilo. Pustili jsme se totiž do focení jarního svatebního editorialu, kterému jsme přezdívali projekt Hruška. A byl to opravdu velký projekt!

Projekt Hruška se fotil ve stodole Hruška

Jarní svatební editorial si svou přezdívku vysloužil především z toho důvodu, že se focení konalo ve stodole Hruška v obci Hrušky u Břeclavi. Na starosti ho měla paní Ivana Beránková z Avantgardu, která celou akci organizovala.

Tomáš, Kristýna a Kuba – 3 majitelé stodoly jí společnými silami opravili tak, aby byla přizpůsobena k pořádání svateb. Místo je to opravdu nádherné a dýchá kouzelnou atmosférou. V provozu je od letošního roku a mít zde svatbu je opravdu sen.

Partneři na fotografiích i ve skutečném životě

Focení jarního svatebního editorialu s přezdívkou Hruška se opět ujala šikovná Martyna Nysk, která se, jak už je u ní zvykem, do focení pustila s neskutečnou vervou a nadšením. Za video vděčíme Lukášovi Pernickému a za záběry prostřednictvím dronu Tomášovi Formanovi – s oběma jsme spolupracovali i na předchozích projektech a kluci jsou to opravdu správní.

Modelkou se stala Sandra Papavasileská a modelem Radek Lunda. Tito dva se stali partnery nejen na našich fotografiích, ale jsou partneři i ve skutečném životě. Spolupracovali jsme s nimi sice poprvé, ale před objektivem jsou jako doma a oběma patří velký dík, protože svou lásku přenesli i na fotografie.

Spolupracovali jsme i na výběru šatů

Dominantou fotografií jsou samozřejmě i nádherné svatební šaty z našeho svatebního salonu AngelStyle. Zajímavostí je, že jsme tentokrát šaty na projekt odsouhlasili a shodli se na nich i s ostatními účastníky projektu. Šaty jsou velmi jemné, mají krajkou zdobený véčkový výstřih a dlouhou splývavou sukni s vlečkou. Modelce Sandře to velice slušelo i díky práci Ivoon Visage, která se postarala o líčení a úpravu vlasů. Oblečení a doplňky pro ženicha poskytla paní Ivana Beránková z Avantgardu.

Pohádková svatba na pohádkovém místě

Opravená stodola Hruška je opravdu pohádkovým místem sama o sobě. Kouzelnou atmosféru jí propůjčily děvčata ze SvatbaColor – Martina Štiglerová a Pavla Cupáková zajistily nádherné dekorace, bez kterých by výsledné fotografie nebyly tak dech beroucí. Nově jsme spolupracovali i s Meadow Flower desing, jež se postarali o květiny a květinové dekorace, pod vedením floristky Naty Hladké. Chybět samozřejmě nesměl ani sladký bar od DejmeDorTík. Na kterém jsme si nakonec všichni pochutnali.

Focení za doprovodu hudební skupiny

Focení jarního svatebního editorialu jsme si o to více užili díky doprovodu hudební skupiny RitmoFactory. Jejich netradiční, ale o to zajímavější pojetí hudby každého z nás nadchlo a všichni jsme se zaujetím nejen poslouchali, ale především i sledovali, jak se parta lidi se společnou láskou k hudbě oddává úžasné hudební kreaci. Hudební skupinu RitmoFactory totiž musíte nejen slyšet, ale i vidět.