Projekt Ballerina: když se krása kloubí s elegancí a lehkostí

V pondělí 8. dubna jsme se pustili do focení dalšího projektu. Focení tentokrát probíhalo v Sadech v Brně ve Starém Lískovci – záměrně jsme se vyhnuli víkendu, kdy v Sadech bývá spousta lidí, kteří se zde chtějí vyfotit. Díky tomu jsme měli sad skoro sami pro sebe a mohli se s chutí i nadšením pustit do práce.

Zase ta samá parta

I při focení projektu Ballerina jsme se sešli v podobné sestavě jako při focení projektu Just Us Creators. Focení se opět ujala úžasná a talentovaná Martyna Nysk, díky jejímuž citu i pro ten nejmenší detail ve finále vznikly dech beroucí fotografie. Do focení se pustila tělem i duší a na svých fotografiích dokázala vystihnout nejen krásu modelky, ale i kouzlo šatů či celkovou atmosféru.

Na video které natočil Lukáš Pernický se můžete podívat zde:

Baletka mezi rozkvetlými stromy

Modelkou se tentokrát stala krásná baletka Valerie Nedobová, která pózovala mezi rozkvetlými švestkami. Ladný pohyb a elegance jí vlastní je na fotografiích krásně vidět a díky němu mohly vyniknout šaty z našeho svatebního salonu Angel Style. Šaty jsou tvořené z jemného a bohatě zdobeného krajkového body podšitého látkou v tělové barvě a lehce nadýchané krajkové sukně sahající pod kolena. V pase jsme šaty převázali jemnou růžovou stužkou.

Společnými silami jsme vytvořili něco úžasného

Na projektu Ballerina se kromě šikovné fotografky podílela ještě úžasná vizážistka a vlasová stylistka Ivoon Visage, která se postarala o nádherný make up a úpravu vlasů. Vytvořený účes doplnila a bohatý květinový věnec od Filip’s bouquete, který na focení zajistil i další květinovou výzdobu a dekorace.

O dekoraci a výzdobu se dále postarala agentura Sayes, která tak v Sadech ve Starém Lískovci vykouzlila něco opravdu úchvatného. Chybět samozřejmě nesměly ani sladké maličkosti, které měly v projektu a na finálních fotografiích své čestné místo. Za dort a sladký bar vděčíme DejmeDorTík – při pohledu na jejich sladké laskominy se všem sbíhaly sliny a bylo opravdu velmi těžké odolat.

Svatební Fotograf: Martyna Nysk | www.martynanysk.com

Video: Lukáš Pernický | http://lukaspernicky.com/

Dron: Tomáš Forman

Svatební kytice: Filip Bracek | www.filipsbouquete.cz

Svatební dort & sladkosti: Dejme Dortík www.dejmedortik.com

Svatební dekorace: Sayes | https://sayes.cz/

Vizáž: Ivona Konečná | http://www.ivoonvisage.cz/

Baletka: Valerie Nedobová

Šaty: https://www.angelstyle.cz/svatebni-saty-na-miru/