Svatba na ranči: focení svatebního editorialu Just Us Creators

První dubnový víkend v neděli 7. dubna se stal ideální příležitostí pro focení nového svatebního editorialu s názvem Just Us Creators. Akci, která se konala na Ranči Loučka u Tišnova, pořádala samotná fotografka Martina Nysk a my jsme nadšení, že jsme se mohli stát součástí tohoto projektu.

Hlavní téma: svatba na ranči

Středobodem nového svatebního editorialu byla svatba na ranči, kde hlavní roli hrálo nádherné teepee. Příjemné počasí, krásně rozkvetlé stromy v pozadí a přátelská atmosféra nás doprovázely celý den.

Svatební šaty byly z našeho svatebního salonu Angel Style. Že se šití na míru v případě svatební róby opravdu vyplatí, dokonale potvrdila modelka Monika Täuberová, které naše šaty padly jako ulité. Společně s ní fotil Pavel Otáhalík, kterému košile a pánské doplňky propůjčil Avantgard. Za to, že to naší modelce opravdu velmi slušelo, vděčíme šikovné vizážistce a vlasové stylistice Ivoon Visage.

Chybět nesměl ani kůň

Součástí focení byl i kůň Rea The Kladruber , kterého jsme si na focení půjčili . Společník to byl opravdu perfektní, při focení svatebního editorialu chvílemi úžasně spolupracoval a krásně tak dotvořil atmosféru svatby na ranči.

O dekoraci a výzdobu se postarala Agentura Sayes – Svatba a dekorace. Svatební kytici a celkovou květinovou výzdobu jsme měli z Filip’s bouqete a musíme říci, že s nádhernou kyticí svatební šaty šité na míru dokonalé vynikly a získaly to správné kouzlo.

Dech beroucí fotografie a kouzelné video

Z úžasného projektu Just Us Creators vznikly nejen krásné fotografie, kterým dominovaly svatební šaty od návrhářky a fashion designérky Hany K., ale i dech beroucí video. Natáčení se zhostil šikovný Lukáš Pernicky Photography and Filmmaking, práci s dronem si vzal na starost Tomáš Forman, díky kterému mohly vzniknout záběry i z jiného úhlu.

Sladkou třešničkou celého focení byl svatební dort, kterým do projektu přispěl DejmeDorTík, jež zároveň zajistil i sladký bar.

Svatební Fotograf: Martyna Nysk | www.martynanysk.com

Video: Lukáš Pernický | http://lukaspernicky.com/

Dron: Tomáš Forman

Svatební kytice: Filip Bracek | https://www.filipsbouquete.cz/

Svatební dort & sladkosti: Dejme Dortík www.dejmedortik.com

Svatební dekorace: Sayes | https://sayes.cz/

Vizáž: Ivona Konečná | http://www.ivoonvisage.cz/

Pánské doplňky: Avantgard | http://kosilekravaty.avantgard.cz/

Šaty Daliahttps://www.angelstyle.cz/portfolio/boho-svatebni-saty/ Fashion Designer Hana K.

Modelka: Monika Täuberová

Model: Pavel Otáhalík

Bílý Kůň: Rea The Kladruber