Ve dnech 23. a 24. února 2019 se konal v pořadí již 14. ročník svatebního veletrhu FUTURUM, který tradičně patří k těm největším. Pořadatelem svatebního veletrhu s nejdelší tradicí na Moravě se stal pan Richard Daněk a oběma dny vystavovatele i návštěvníky doprovázel neuvěřitelný bavič a úžasný moderátor Jirka Flaisig.

Bohatý program stál za to

Svatební veletrh FUTURUM 2019 byl příslibem opravdu pestrého programu. Na přehlídkovém mole okrášleném nádhernými květinami od Le Fleurs tak byly k vidění nejen luxusní svatební šaty nebo dech beroucí společenská róba, ale usměvavé modelky zde s noblesou předvedly i spodní prádlo SIMI SECRET.

Program doplnilo i vystoupení několika hostů, soutěže o poukázky salonů či fotografů nebo představení svatebních míst.

Krásné šaty a nádherné modelky

V sobotu před čtvrtou odpoledne patřilo osvětlené molo nádherným modelkám, které hrdě předváděly svatební šaty pocházející ze svatebního salonu Angel Style. Fashion designer Hana K. opět nezklamala, protože zraky diváků v tyto chvíle patřily pouze modelkám a kouzelné svatební róbě.

Angel Style se předvedlo i v neděli, tentokrát s úderem půl čtvrté odpoledne modelky, mezi nimiž byla i Miss České republiky Iveta Mauerová a Miss SIMI SECRET Natálie Kočendová, divákům ukázaly krásné společenské šaty. Opravdu se bylo na co dívat – a to jak na nádherné šaty, ale i na báječné dívky, jež rozdávaly úsměvy na všechny strany a pro diváky tak byly skutečnou pastvou pro oko.

přehlídka FUTURUM