Lom nedaleko Znojma se stal naší další krásnou zastávkou. Původně jsme na focení tutoriálu měli odjíždět až v pátek, ale vzhledem ke špatné předpovědi počasí jsme se rozhodli vyrazit o den dříve a to ve čtvrtek 16. července. Ačkoli i nám toho dne počasí zrovna nepřálo, výsledek díky super partě jako vždy stojí za to.

Nenechali jsme se odradit nepřízní počasí

Ve čtvrtek 16.7 jsme se vydali do nádherného lomu nacházejícího se nedaleko Znojma. Vesnička se jmenuje Únanov a je tam opravdu krásně. Přípravy na focení probíhaly v Zastávce u Brna, kde se o líčení postarala Radka Pruknerová a tvorby účesu se ujala šikovná Kateřina Chadimová. Od začátku panovala velmi příjemná atmosféra.

Počasí toho dne stálo za houby. Lehce pršelo a teplo také příliš nebylo, což jako první pocítila naše modelka Monika Nováčková. Během focení jí byla zima, proto jsme se snažili krásku zahřívat vlastními těly a drželi jsme nad ní deštník, aby nám chudinka ještě více nepromrzla.

Čtyři ženy a jeden muž: neohrožená parta!

Na focení jsme vyjížděli okolo čtvrté hodiny odpoledne a domů se vraceli až kolem deváté večer. Díky tomu jsme však získali krásně měkké světlo, díky němuž fotky vypadají vážně nádherně.

Naše parta neohrožených, která se nenechala vystrašit ani počasím, se skládala ze čtyř žen. Po ruce jsme s sebou měli i asistentku Andreu Boleslavovou, která se hrdě ujala hlavní role osvětlovače a byla nám kdykoli po ruce. Patří jí proto velký dík.

Fotografem tohoto projektu se stal Tomáš Hradský, se kterým jsme spolupracovali poprvé. Tomáš byl vážně super! Pohotový, vtipný, měl samé skvělé nápady a pro dobré záběry bez řečí vlezl i do vody. Fotilo se v různých místech v lomu a vzhledem ke špatnému počasí tam nikdo nebyl, takže jsme měli celý lom jen pro sebe.

Výsledek vážně stojí za to!

Ačkoli se na první pohled zdálo, že počasí naše plány překazí, naštěstí se tomu tak nestalo. Poradili jsme si nejen s nepřízní přírody, ale i s náročnějším terénem. Práce vizážistky Radky a stylistky Kateřiny obstály na výbornou. I když pršelo, líčení ani účes to vůbec nepoznaly a byly od začátku do konce perfektní.

Modelce šaty z dílny od Fashion designer Hany K. padly jako ulité a moc jí slušely. Lom u Únanova byl dalším krásným místem, které jsme díky focení poznali a výsledek rozhodně stojí za to!

Lokace: Únanov

Fotograf: Tomáš Hradský | www.tomashradsky.cz

Make-up: Radka Pruknerová | https://www.marykay.cz/beautybyradka

Hairstyle: Kateřina Chadimová

Modelka: Monika Nováčková

Stylistka: Hana Haklová

Asistentka: Andrea Boleslavová

Svatební šaty: Lillian Natalia

Fashion Designer Hana K