Neděle 27. října pro nás byla opět pracovní – pustili jsme se do focení podzimního editoriálu, pro který jsme si vybrali nádherné místo: fotili jsme v Brně, v lese zbarveném do podzimních odstínů kousek od hotelu Myslivna. Společně jsme vytvořili kouzelné fotografie a dali vzniknout projektu, na který budeme s úsměvem na rtech vzpomínat i tehdy, až všechno podzimně zbarvené listí opadá.

Modelky jsme oblékly do šatů z nové kolekce

Středobodem každého našeho focení jsou krásné modelky. Tentokrát tomu samozřejmě nemohlo být jinak. Modelky Gabriela Hrdličková i Tereza Filipová vypadaly díky líčení a úpravě účesů od Jolana Visage naprosto skvostně. Okamžitě se staly perlami lesa. Gabrielu jsme oblékly do dvou svatebních šatů z naší nové kolekce a padly jí dokonale. První z nich měly přiléhavý střih a dominovala jim dlouhá sukně s vlečkou. Druhé šaty v boho stylu měly krásný krajkový vršek, jednoduchou splývavou sukni a hluboký výstřih na zádech.

Ve vzduchu byla cítit láska

Svatební šaty si oblékáte v den, ve který chcete stvrdit svou lásku jedním jediným slůvkem. I my jsme chtěli, aby z našich fotografií, kterých se opět zhostila úžasná a talentovaná Martyna Nysk, byla cítit láska. A povedlo se! Modelka Tereza s sebou na focení přivedla i svého přítele Stanislava a společně vykouzlili nezaměnitelnou atmosféru. Tereza oblékla skvostné boho šaty bez rukávů, s krajkovým živůtkem a splývavou krajkovou sukní. Na fotografiích jim to opravdu moc slušelo.

Přivítali jsme váženého hosta

Během focení jsme se dobře bavili, což už je u nás zvykem. Když se sejde fajn parta lidí, není focení práce, ale relax – a je to na nás vidět. Dobrou náladu a přátelskou atmosféru si společně s námi užil i Filip Novák ze svatebního portálu www.vezmemese.cz kterého jsme při focení podzimního editoriálu nadšeně přivítali a přijali ho mezi sebe.

Mysleli jsme i na detaily

Vždycky se snažíme dotáhnout focení k naprosté dokonalosti, proto si dáváme záležet i na detailech.  Nedílnou součástí našeho svatebního editoriálu foceného v krásně zbarveném lese byl i nádherný svatební dort. Tzv. naháče jemně zdobeného jedlým zlatem od Tomáše Formana z DejmeDortík jsme si všichni okamžitě zamilovali! Pro focení v podzimním duchu se skvěle hodil. Jeho design se přizpůsobil dech beroucí svatební kytici, kterou na focení zajistily Květiny Romana – stejně jako korsáž pro ženicha ve stejné vizáži.

podzimní editorial – backstage video

Fotografka: Martyna Nysk Photography | www.martynanysk.com

Svatební kytice: Romana Poláčková |  https://www.kvetinyromana.cz/

Svatební dort: Tomáš Forman | www.dejmedortik.com

Vizáž: Jolana Zoubková https://www.facebook.com/jolanavisage/

Modelka: Gabriela Hrdličková | Tereza Filipová

Model: Stanislav

Svatební šaty: Lillian | Nicoll | Vivian | Eveline

Fashion designer Hana K. – https://www.angelstyle.cz/portfolio/svatebni-saty/