V pátek 25. října jsme se při focení projektu Veterán vrátili o několik let zpátky v čase. Tentokrát se focení zúčastnila i fashion designérka Hana K. a pečlivě hlídala, jak nám jde práce skvěle od ruky. Slunce nám krásně svítilo, příroda zbarvená do podzimních odstínů vytvořila kouzelnou atmosféru a my pro focení s naším veteránem vybrali klidné odlehlé místo u zelených polí v okolí Ořechova.

Fotoaparátu se ujal náš dvorní fotograf

Tentokrát se fotoaparátu se ctí a nadšením ujal náš dvorní fotograf RedBart, kterému šla práce skvěle od ruky. Byla radost ho při práci sledovat.  Na focení jsme pozvali hned dvě krásné modelky – jedna byla krásnější nežli druhá, což bylo příslibem úchvatných fotografií.

Svatební šaty modelkám velmi slušely

Modelky oblékly několik svatebních šatů z našeho salonu Angel Style. Modelka Lenka Křížová vyzkoušela jednoduché splývavé šaty Leila s tenkými ramínky, véčkovým výstřihem a dlouhou sukní, která se dole rozšiřovala a vytvořila krásnou vlečku. Poté jsme ji oblékli do boho šatů Lillian bohatě zdobených krajkou. Druhá modelka Veronika Brídová, která svou barvou vlasů dokonale ladila k retru autu, na sobě měla nejprve svatební šaty Lucy s bohatou sukní, krajkovým živůtkem a véčkovým výstřihem na zádech. Druhé šaty Evita byly lehce netradiční – měly totiž kapsy a dokonale jí padly! Vršek jemně zdobený krajkou, decentní srdíčkový výstřih a jednoduchý splývavý střih u veterána báječně vynikly.

Hlavní hvězda našeho projektu

Hlavní hvězdou našeho projektu s názvem Veterán se stalo retro auto, které nám na focení zapůjčil Pepa. Veterán je opravdu fešák! Půjčovna veteránů nás ve spojení se svatební šaty doslova nadchla a vůbec se nedivíme, že je po Brně tak žádaná – veterán společně s Pepou totiž jezdí svatby po Brně a jeho okolí. Půjčovna veteránů na svatbu je stále více v oblibě, kdybyste měli zájem neváhejte Josefa Proseckého kontaktovat Tel.:775090258

Na vizáži pracovala žena se srdcem na správném místě

Svatební šaty sice udělají hodně, ale nebýt úžasné práce šikovné Hany Krasuské, modelky by nevypadaly tak božsky. Postarala se o jejich vizáž, díky které to oběma modelkám moc slušelo a my na nich mohli oči nechat. Hana Krasuská  je úžasná žena se srdcem na správném místě, která to bohužel neměla v životě jednoduché. Práce s ní je báječná a my jsme si to užili. Polovina Brna jí zná ze Sephory ve Vaňkovce – neznáte ji náhodou taky?

retro auto – backstage video

Fotograf: Miroslav Machek – RedBart | https://www.facebook.com/Red.Bart

Vizáž: Hana Krasuská |

https://www.facebook.com/KrasuskaHana/ 

https://www.instagram.com/visagehania/?hl=cs

Veterán na svatbu: Josef Prosecký | Tel.:775090258

Modelky : Lenka Křížová | Veronika Brídová | Hana Haklová

Svatební šaty: Leila | Lillian | Lucy | Evita | Madison

Fashion designer Hana K. https://www.angelstyle.cz/svatebni-saty-na-miru/