Družičky

být družičkou je krásné poslání

Pokud nevěstě něco nesmí chybět, pak jsou to družičky! Družičky jsou ozdobou nevěsty a my si vždy dáme záležet, aby vedle ní krásně vynikaly. Družičkám šaty půjčujeme i šijeme na míru tak, aby jim dokonale padly a náramně slušely.

Oblékneme malé i velké družičky

Budou vedle Vás ve Váš svatební den stát malé nebo velké družičky? Ať už to bude ta či onak, určitě si přejete, aby jim to slušelo alespoň z poloviny tak, jako to bude slušet Vám. A od toho jsme tu my – rádi oblékneme jak malé, tak i velké družičky, aby vedle Vás mohly hrdě stát.

Pro malé družičky nabízíme šatičky

Rozhodli jste se mít na své svatbě malé rozkošné družičky? Super! Právě pro ně nabízíme nádherné šatičky, které jim určitě skvěle padnou.

  • 0-2 roky půjčovné 250 Kč
  • 2-6 let půjčovné 380 Kč
  • od 6 let půjčovné 500 Kč

U šatů je možné po domluvě vybrat stuhu podle barvy Vaší svatby. Stuha bude v ceně půjčovného a šaty krásně podtrhne.

Dospělým družičkám šaty ušijeme na míru

Budete-li na svatbě obklopena partou dospělých družiček, vynasnažíme se, aby vypadaly přesně tak, jak si představujete. Proto dospělým družičkám nabízíme ušití šatů přímo na míru, kdy uděláme všechno pro to, abychom střihem vyhověli každé z nich.

Nebojte se za námi družičky přivést. Každé z nich s láskou zhotovíme šaty na míru, doladíme je k dokonalosti a zohledníme nejen typ postavy, ale také styl či jejich vkus. Barvu materiálu si může zvolit sama nevěsta, která by přeci jen měla mít hlavní slovo.

Pro sjednocení malých a velkých družiček nabízíme i tylové sukně

Přejete si, aby to družičkám společně pěkně ladilo? V tom případě Vám nabízíme krásně nadýchané tylové sukně, se kterými je dokonale sjednotíme. Velký výběr barev i vzorů naleznete zde:

Tylová sukně

Podívejte se do galerie, jak to družičkám v našich šatech nebo tylových sukních sekne!