Home

Přejete si vypadat ve svatebních šatech výjimečně a cítit se kouzelně? V tom případě jste na správném místě! Ušijeme vám takové svatební šaty, ve kterých budete hrdě kráčet uličkou a každému vyrazíte dech! Náš svatební salon Brno je připraven splnit vaše přání a sny.

Ušijeme vám svatební šaty na míru

Náš svatební salon Angel Style myslí i na ty nejmenší detaily. Šijeme krásné svatební šaty na míru, aby vám dokonale padly a vyzdvihly všechny vaše přednosti. Šití na míru nám možnost vytvořit takové svatební šaty, o kterých jste možná odmalička snily. Ctíme heslo, že fantazii se meze nekladou a největší odměnou je spokojená nevěsta, která si z našeho salonu odnáší svatební šaty ušité na míru přesně podle svých přání a nejtajnějších snů.

Šijeme nadýchané tylové sukně nejen pro družičky

Nezapomínáme ani na družičky, které mají krásné poslání doprovázet vás v tento kouzelný den. Nejen pro ně proto nabízíme nadýchané tylové sukně v mnoha barvách i vzorech, mezi nimiž je zkrátka radost vybírat. Hravě tak odstín sukně přizpůsobíte barvě svatby, aby i družičky dokonale ladily. Tylové sukně prodáváme i půjčujeme.

Prodáváme svatební šaty

Potřebujeme uvolnit místo pro svatební šaty 2020, proto prodáváme modely z minulých kolekcí. Najdete zde nádherné boho svatební šaty, prodáváme i těhotenské svatební šaty – šaty jsou naprosto v pořádku, akorát zabírají místo. Přijeďte si je k nám vyzkoušet – svatební salon Brno čeká na vaši návštěvu. Věříme, že mezi nimi možná najdete právě takové, které budou vaše vysněné.

Rádi vyčistíme vaše svatební šaty

Svatební šaty mají být dokonale čisté. Čistírna svatebních šatů však musí ke každému modelu přistupovat velmi opatrně – a za to vám ručíme. Šaty čistíme ručně za použití speciálních prostředků. Nemusíte se proto bát, že vaše vysněné svatební šaty skončí v pračce. My si dáváme záležet a ke každým šatům přistupujeme individuálně.

Nevěsta je naší vizitkou

Chcete se podívat na naši práci? Bude nám ctí se pochlubit – každá nevěsta je totiž naší vizitkou! Galerie obsahuje fotografie nejen svatebních šatů, ale i tylových sukní nebo chlapeckých obleků. Podívejte se, co již máme za sebou, a inspirujte se. I vy můžete mít dokonalé svatební šaty!

Svatební šaty nejen šijeme, ale také půjčujeme. Od toho je tu půjčovna svatebních šatů, která zahrnuje naše krásné modely. Navštivte náš svatební salon Brno – budeme se těšit.