Svatební veletrh se uskutečnil v pátek a sobotu 17. a 18. ledna. Zajímavá akce s názvem Svatební show 2020 a my na ní samozřejmě nesměli chybět. Místem pro konání akce se stala Vaňkovka 2. Kde pořadatelé Naive dokázali vytvořit opravdu nádherné zázemí a kouzelnou atmosféru, která si získala úplně všechny.

Akcí provázela Eliška Bučková

Role moderátora se ujala nádherná Eliška Bučková. Doplnili ji šikovní moderátoři z Wedding DJs, chybět nesměl ani proslulý a mnoha lidmi známý DJ Shaff. Elišce šlo moderování od ruky a celý svatební veletrh provázela s úsměvem na rtech. Dokázala si získat pozornost všech zúčastněných i náhodných kolemjdoucích.

Hana K. představila novou kolekci

Svatební show 2020 byla ideální příležitostí pro představení nové kolekce svatebních šatů. Fashion Designer Hana K. si pro tento úkol nemohla vybrat lepší okamžik. Svatební šaty předváděla modelka miss ČR 2018 Iveta Mauerová, kterou doplnily neméně krásné české modelky z modelingové agentury D.F.C. fashion club pod vedením Julie Fádlerové.

Všem to náramně slušelo. O dokonalý make-up modelek se postarala šikovná Kristýna Hošková z Mary Kay. Svatební šaty ze salonu Angel Style modelkám padly jako ulité. Pozornosti se těšily především boho svatební šaty, které jsou v poslední době stále oblíbenější a vyhledávanější mezi nevěstami.

Kombinace krásných šatů a dech beroucích květin

V oba dva přehlídkové dny doprovázely naše svatební šaty a krásné modelky i dech beroucí květiny od Adély Murínové z květovaného ateliéru. Kombinace nádherných svatebních šatů, usměvavých modelek a kouzelných květin každému vyrazila dech. Vznikla spousta úžasných fotografií, o které se postaral náš dvorní fotograf Red_Bart. Opět dokázal, že je mistrem svého řemesla – fotografie se mu opravdu moc povedly.

Z akce vzniklo i video, za které vděčíme Davidovi Hrůzovi z fotovbrne.cz či vzaberu.cz, podívat se na něho můžete zde:

Soutěž o nejkrásnější svatební šaty

Galerie Vaňkovka uspořádala soukromou soutěž o nejkrásnější svatební šaty. Je jasné, že jsme i my přidali svou troškou do mlýna. Součástí Svatební show 2020 byla také lákavá tombola, do které jsme přidali. Naší cenou v tombole bylo půjčovné chlapeckého obleku a sleva na šití svatebních šatů na míru. Za zmínku také stojí, že ve svatbě snů zcela zdarma od nás nevěsta vyhrála nadýchanou tylovou sukni na převlečení.

https://www.angelstyle.cz/svatebni-saty-na-miru/