Ani na konci ledna jsme se nedočkali sněhu, který jsme potřebovali pro focení letošního zimního editoriálu. Když sníh nemohl za námi, museli jsme my za sněhem. Zimní svatební editoriál jsme naplánovali během pouhých dvou dnů, ale i tak se náramně vyvedl. Byla to fofr akce s perfektním výsledkem!

Jelo se na výlet za sněhem

Jelikož u nás nebylo po sněhu ani památky, muselo se jet na výlet za sněhem – konkrétně asi hodinku od Brna do zimního střediska v Olešnici. Hned ráno ve čtvrtek 30. ledna za námi přijela naše modelka, se kterou jsme spolupracovali úplně poprvé. Studentka Patricie Macelová za námi přijela z Uherského Hradiště a hned jsme si padli do oka.

Jelikož jsme ten den měli spoustu práce, nemohli jsme modelku a šikovnou fotografku Martynu Nysk doprovodit. Na výlet za focením se proto vydaly samy. Martyna je z agentury Ano, Bereme se a ujala se i kamery, natočila a sestříhala krásné video. Zvládla to na jedničku!

Žasli jsme nad prací šikovné vizážistky

Make-up si tento den vzala na starost velmi šikovná Markéta Martinkovičová z MM Visage, se kterou jsme měli možnost spolupracovat úplně poprvé. Markéta nás oslovila na veletrhu a projevila zájem o spolupráci. Jelikož se nám její práce moc líbila, oslovili jsme ji k účasti na zimní svatební editoriál. S líčením naši modelky souhlasila a my na vlastní oči mohly žasnout nad její prací. Zvolila k tomuto projektu oblíbené nude líčení a opravdu se jí moc povedlo. Svatební účes byl též jejím dílem, společně jsme u nás ve svatebním salonu Angel Style vybrali i vhodný doplňek do vlasů, tak aby se perfektně hodil k šatům. Patricie úžasně vynikla a moc jí to slušelo.

Modelce šaty padly perfektně

Pro focení zimního svatebního editoriálu jsme vybrali svatební šaty Lucy, které modelce Patricii perfektně padly. Šaty mají nádherně řešený vršek s vykrojeným výstřihem a krásně zdobeným živůtkem, který přecházejícím volně do třpytivé nadýchané tylové sukně. Jako přehoz jsme zvolili šedý kožíšek, který na fotografiích krásně vynikl a modelku příležitostně hřál. Před odjezdem na focení jsme dořešili jen pár drobných úprav, které Fashion Designer Hana K. hravě došila v ruce. Poté jsme fotografku Martinu a modelku Patricii poslali na cestu – měli naši plnou důvěru a my byli přesvědčeni, že se tohoto úkolu zhostí se ctí.

Nechyběl úžasný dort ani nádherná svatební kytice

Ačkoli jsme focení zimního svatebního editoriálu domluvili během dvou dnů, nechyběl na focení ani nádherný dort, o který se postaral přítel naší fotografky. DejmeDorTík opět nezklamal a ukázal, že je mistrem svého řemesla – ten dort byl makový a skutečnou pastvou pro oči. Samozřejmostí byla i dech beroucí svatební kytice. Tu jsme měli od KvětinyÁja, se kterou jsme rovněž spolupracovali prvně, ale určitě ne naposledy.

Focení zimního svatebního editoriálu dopadlo lépe než jsme očekávaly!

svatební video

Foto a video: Martyna Nysk Photography | www.martynanysk.com

Dort & sladkosti: Dejmedortik | www.dejmedortik.com

Visage: MM Visage ​​- Markéta Martinkovičová vizážistka https://www.facebook.com/vizazistkaMarketaMartinkovicova/

Kvetiny & Dekorace: KvetinyAja | www.kvetinyaja.cz

Svatební šaty Lucy: Angel Style | www.angelstyle.cz – fashion designer Hana K.

Modelka: Patricie Macelova