Svatební veletrh FUTURUM konající se v sobotu a neděli 15. – 16. února byl jedna velká jízda, na které nesměl chybět nikdo, kdo má v tomto odvětví nějaké slovo. Veletrh se konal v OC Futurum Brno je to také hlavní pořadatel. Organizační zástupce byla agentura D.F.C. Fashion Club a organizace se hrdě ujala Julie Fádlerová. Ačkoli to byl její první svatební veletrh, který měla plně ve svých rukou, vše vyšlo na jedničku a celá akce se Julii nesmírně povedla!

Svatební veletrh FUTURUM – již 15. v pořadí a opět stál za to!

Futurum Brno přivítalo letos v únoru v pořadí již 15. ročník tohoto svatebního veletrhu, který stejně jako předchozí ročníky rozhodně stál za to. Dominantní prostory obchodního centra se druhý únorový víkend staly cílem nejen zvědavých návštěvníků, ale také hrdých vystavovatelů. Futurum Brno se velkoryse zahalilo do svátečního – nechyběly omamně vonící svatební kytice, neodolatelně sladké svatební dobroty a samozřejmě také svatební móda.

I my jsme mohli být součástí patnáctého ročníku svatebního veletrhu FUTURUM a jsme rádi, že jsme měli tu možnost spolupracovat s šikovnými lidmi, díky kterým se i tento ročník nesmírně povedl a vryl se mnoha lidem do paměti.

svatební veletrh futurum

Předváděli jsme nádherné svatební šaty

Oba dva víkendové dny úderem třinácté hodiny lákaly především na dění na přehlídkovém mole, kde se to hemžilo úchvatnými róbami. I náš svatební salon Angel Style nesměl na přehlídce svatebních šatů chybět. V sobotu nádherné modelky z DFC fashion club předváděly dech beroucí bílé svatební šaty pocházející z rukou Fashion Designer Hany K. Měli jsme možnost ukázat návštěvníkům naše nádherné svatební róby – jednoduché i složité modely, splývavé střihy i nadýchané sukně.

Druhý přehlídkový den patřil stále oblíbenějším svatebním šatům v boho stylu. I v neděli jsme spolupracovali s modelkami z DFC fashion club a každý musel uznat, že jim naše boho svatební šaty dokonale seděly. Na návštěvnících bylo vidět, že je naše modely zaujaly – úsměvy od ucha k uchu a jiskřičky v očích prozradily vše.

Spolupracovali jsme s těmi nejlepšími

Naše účast na svatebním veletrhu FUTURUM dopadla na výbornou mimo jiné díky tomu, že jsme měli možnost opět spolupracovat s těmi nejlepšími. Byli jsme moc rádi, že se na tvorbě dokonalých účesů podílel BBrothers Hairsalon @ Barber Brno. Odvedli naprosto skvělou práci! Účesy doplnila Tvořivá Frída o dech beroucí věnce, na které byl radost pohledět. O make-up našich modelek se postarala Jana Darmovzalová společně se Zdenou Hudskou. Každý ví, že make-up dokáže celkový dojem buď příjemně podtrhnout, nebo naopak úplně zkazit. My jsme šťastní, že skvostná práce těchto dvou šikovných dam podtrhla krásu modelek, kterým to s perfektním účesem a božským líčením v našich šatech opravdu nesmírně slušelo.

Za náušnice moc děkujeme Na Uši – hand made! O fotografie se nepostaral nikdo jiný, nežli námi milovaný dvorní fotograf RedBart, který opět dokázal, že je mistrem svého řemesla – jeho fotografie hovoří za vše! Z veletrhu vzniklo i krásné video, za které vděčíme nadanému Davidovi Hrůzovi – i ten jasně předvedl, že svému oboru rozumí. Světelné efekty PEZBO Petra Zbožínka celkovou atmosféru jen příjemně podtrhly. Vám všem patří jedno velké DĚKUJEME!

svatební veletrh futurum

I pánům to na veletrhu nesmírně slušelo

Svatební veletrh FUTURUM letošní rok lákal nejen na nádherné modelky v čele s Miss České republiky 2018 Ivetou Muerovou v úchvatných šatech, ale i na krásné muže. I ženy si tak letos přišly na své – mohly se totiž kochat pohledem na pánské modely, kterým to opravdu moc slušelo. Za zmínku určitě stojí dokonalé pánské obleky Moliere Store, které modelům padly doslova jako ulité. Už na první pohled bylo každému jasné, že zde nemusí být pohyb o vysoké kvalitě.

Za vznikem této značky přitom stojí dva obyčejné manželské páry, které spojovala jedna myšlenka: neutěšená situace v oblasti módy. Shodovali se totiž na tom, že je obtížné vybrat si v obchodě to pravé ořechové a že se mnohdy nakupování mění v přebíhání z jednoho obchodu do druhého. Proto se společnými silami rozhodli vytvořit takové místo, odkud každý muž odejde maximálně spokojený. Díky nim vznikl Moliere store, ve kterém si každý muž dokáže vybrat oblečení přesně podle jeho gusta.

Veletrhem provázela známá tvář z televize

Celým veletrhem návštěvníky provázela známá tvář z televize – reportérka zpráv TV Prima Simona Dočkalová, která se role moderátorky chytila za pačesy a my musíme uznat, že jí to šlo skvěle. Dokázala si získat pozornost, uměla nadchnout a oslovila úplně všechny zúčastněné.

Jedním z lákadel bylo i vystoupení kapely O5 a Radeček – tahle kapela je považována za symbol vkusného českého popu. Svými písněmi si získali nejen tisíce lidí, ale i všechny návštěvníky letošního svatebního veletrhu, kteří o únorovém víkendu zavítali do OC Futurum Brno. Kapela předvedla, že se umí chopit nástrojů a ani zpěv jim rozhodně není cizí. Díky nim v obchodním centru vládla báječná atmosféra a nálada byla jedním slovem skvělá.

Na veletrhu nechyběly ani soutěže

Letošní svatební veletrh konající se v Brně se opravdu povedl. Mimo jiné návštěvníky lákal také na zajímavé soutěže probíhající jak na Instagramu, tak i oblíbené sociální síti FaceBook – návštěvníci tak mohli v rámci veletrhu aktivně soutěžit o hodnotné ceny, kterým rozhodně nešlo odolat. Pouze na veletrhu také bylo možné získat slevy na objednané svatební služby.

Zpestřením byla přehlídka módy pro svatebčany. Účastníci veletrhu tak mohli načerpat spoustu inspirace, jak vymódit nejen ženicha či nevěstu, ale komplet celou rodinu. Každý si tak mohl přijít na své, lidé si zde uvědomili, že na svatbě to může slušet úplně každému.

Přehlídka svatebních šatů Fashion designer Hany K. a obleků od Moliére Store

Svatební šaty: Fashion Designer Hana K. | https://www.angelstyle.cz/

Pánský oblek : Moliére Store | https://www.molierestore.com/

Světelné efekty: Petr Zbožínek | https://pezbo-cz.webnode.cz/

Náušnice: Na Uši – hand made | https://www.facebook.com/NaU%C5%A1i-handmade-570295616688520/

Věnce do vlasů : Tvořivá Frída | https://www.tvorivafrida.cz/

Make-up:

Jana Darmovzalová | https://www.facebook.com/JDarmovzalovaLancome

Zdena Hudská | https://www.facebook.com/makeupartist.zh/

Účesy: BBrothers Hairsalon @ Barber Brno https://bbrothers.salon/brno/

Modelky: DFC fashion club | http://www.dfc.cz/

Video: David Hrůza | https://www.vzaberu.cz/

Fotograf: Miroslav RedBart | https://www.facebook.com/Red.Bart