Svatební veletrh Futurum! Co vás čeká  – Výhody pro vás – vystavovatele i návštěvníky:

  • Vstup na veletrh je zdarma!
  • Ukážeme i módu pro svatebčany, zkrátka společenskou módu pro celou rodinu.
  • Soutěže na Instagramu a Facebooku v rámci veletrhu o hodnotné ceny.
  • Slevy na objednané svatební služby, které získáte pouze na veletrhu
  • Koncert skupiny 05 a Radeček a další show program
  • Atraktivní módní přehlídky salónů a kolekcí svatebních a společenských šatů.
  • Fitting room, kde si můžete šaty rovnou vyzkoušet a pořídit si fotodokumentaci.
  • S příchozím výročím pro vás chystáme nový vzhled veletrhu
  • Věříme, že si účast opět nenecháte ujít
  • svatební veletrh Futurum

Pořadatel: OC Futurum Brno a organizační zástupce: Agentura D.F.C. Fashion Club.

A na co vše se můžete těšit ?

FUTURUM BRNO PŘIVÍTÁ V ÚNORU JIŽ 15. ROČNÍK SVATEBNÍHO VELETRHU A BUDE TO VELKOLEPÁ SHOW!

Únor není jen svátek zamilovaných. Velkorysé prostory obchodního centra Futurum Brno se naladí do svátečního, zavoní květinami a svatebními dobrotami, které můžete nejen vidět, ale i ochutnat. Můžete si prohlédnout svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, společenské šaty, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, nabídky fotografů  a videokameramanů, pronájmy limuzín, služby  kadeřnic a make up artistů, služby péče o tělo, svatební oznámení, svatební dorty a dobroty, dekoraci a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu i zábavu. Prostě o víkendu 15. a 16. února se můžete nechat inspirovat pro den D vašeho života. Na osmdesát vystavovatelů se představí na jubilejním 15. ročníku Svatebního veletrhu ve Futuru.

Svatební veletrh FUTURUM je připraven na oba víkendové dny. Bude vás bavit dění na přehlídkovém  molu, vždy od 13 hodin. Módní přehlídky luxusních salonů a návrhářů, ale i dalších firem zajistí modelky a modelové modelingové a produkční agentury DFC Fashion Club.

Připravujeme pro vás řadu novinek, které třeba na jiném veletrhu neuvidíte. Svatební veletrh Futurum nabízí například specialitu přímo z našeho Brnéčka. Víte, že je v Brně firma ALERION s téměř dvacetiletou tradicí, která patří k předním českým heraldickým společnostem? Rodinný znak je vhodným dárkem k životnímu jubileu či svatbě. Vytvořením rodinného znaku může začít pěkná rodová tradice spojená s předáváním hodnot, myšlenek a pomyslného rodinného žezla. Rodinný znak vychází z tradice rodových erbů a specialisté z týmu ALERIONU vám vytvoří takový znak na míru.

Přijďte se podívat a dozvědět se víc o tom, co to obnáší. V neděli se návštěvníci mohou těšit na vystoupení oblíbené hudební skupiny 05 a RADEČEK a bohatým programem po celou dobu trvání Svatebního veletrhu návštěvníky provede Simona Dočkalová, známá reportérka zpráv TV Prima. Svatební veletrh začíná vždy v sobotu a neděli od 10 hodin, doprovodný program začíná od 13 hodin!  Těšíme se na skvělý svatební víkend s Vámi!